AKTUALNO OFF SUSRETI AKCIJE KLUBA VIŠE O NAMA FOTO ARHIV ARHIVA VIJESTI
Rezultati

REZULTATI NATJECANJA

NAPOMENA:

  1. Ovi rezultati su samo za 2. Off  Road Cup Križevci 2007.
  2. Rezultati za Kup Hrvatske objavljeni su prema Pravilniku HORS-a, pod BODOVI ZA KUP.

HARD ROAD BOOK

  1. BOŽIDAR HORVAT + PERICA HORVATIĆ, ORC KNEGINEC - Varaždin, Turčin 
  2. GORDAN KROTA + IVO BRGODAC, KAMO OKO VIDI 4X4, Buzet
  3. VELIMIR SOKOLIĆ + MILAN PIPLICA, AMK - ORT VRBOVEC, Vrbovec 
  4. DARKO BREZOVEC + ROBERT HELFRIH, Zagreb
  5. BRUNO MILIČKI + ZORAN LENART, AMD EKSTREME 4X4, Marija Bistrica
  6. ROLAND SIMČIĆ + DALIBOR DRAGUZET, AMCD SVIGO, Rupa 
  7. ANĐELKO SRABINEC + ANTONIO LELJAK, AMK - ORT VRBOVEC, Vrbovec 
  8. DARKO JUREKIĆ + STANKO PAVLIČIĆ, Zagreb
  9. SLAVKO POVRLIŠEK + DAVID GERAS, AMK - ORT VRBOVEC, Vrbovec 
  10. BOŽIDAR BELOŠEVIĆ + DANIJEL PRIJATELJ, AMK - ORT VRBOVEC, Vrbovec 
  11. IGOR SLOTA + GORAN CESAREC, AMK - ORT KUTINA, Kutina
  12. PREDRAG VINKOVIĆ + MARIO PERIŠA, AMK - ORT VRBOVEC, Vrbovec 
  13. ZVONKO ČIČEK + SNJEŽANA JURIĆ, AMD EKSTREME 4x4, Marija Bistrica
  14. DAMIR KRKLEC + HRVOJE BRŽIĆ, AMK - ORT VRBOVEC, Vrbovec 

SOFT ROAD BOOK

  1. IVAN KALINSKI + IVICA CRNEKOVIĆ, AMK - ORT VRBOVEC, Vrbovec 
  2. ŽELJKO TEŠIĆ + JELENA SREĆKOVIĆ, EXTREM 015, Loznica, Srbija
  3. JOSIP RADOVIĆ + LUCA COCCARIELI, KAMO OKO VIDI 4X4, Buzet 
  4. VEDRAN ŠĆULAC + DAVOR FUNČIĆ, AMK NO LIMITS - ISTRA, Pazin
  5. ELVIS GALANT + GORAN BLAŠKOVIĆ, AMK NO LIMITS - ISTRA, Pazin
  6. ŽELJKO KODRIĆ + ŽELJKO RADOVANIĆ, AK BREGANA, Bregana 
  7. DALIBOR TROŠT + ALEN TROŠT, AMK NO LIMITS - ISTRA, Pazin
  8. CVETKO STANIMIROVIĆ + MILENKO KRSTIĆ, Loznica, Srbija
  9. DAMJAN NOVAK + DUBRAVKO VUKELIĆ, AMK NO LIMITS - ISTRA, Pazin
  10. DRAGAN PERKOVIĆ + MARIN ČEGEC, Moto i ORK Sv. Ivan Zelina, Zelina 
  11. MLADEN HARMICAR + MILAN GRABAR, ORC KNEGINEC - Varaždin, Turčin
  12. NIKOLA SRŠEK + BOŠKO KOVAČEVIĆ, Zagreb
  13. MIODRAG VASILJEVIĆ + MILISAV DOBRILOVIĆ, Loznica, Srbija
  14. DRAŽEN BOBEK + ŽELJKO TURKOVIĆ, ORC KNEGINEC - Varaždin, Turčin
  15. NENAD BUKOVČAN + RENATO JEMBREK, Subotica Podravska
  16. IVAN JAMBREUŠIĆ + NENAD ZAMLJAČANEC, Subotica Podravska
  17. MIJO JUG + DANKO GOLUBIĆ, Subotica Podravska
  18. ROBERT MARKUŠIĆ + DAMIR MARKUŠIĆ, Subotica Podravska
  19. AMIR PERVIZ + MIŠO BANJAC, Sarajevo, BiH
  20. MILOŠ KEFELJA + ZVONIMIR KEFELJA, Vidovec

EXTREM

  1. BRUNO MILIČKI + ZORAN LENART, AMD EKSTREME 4X4, MArija Bistrica
  2. ROLAND SIMČIĆ + DALIBOR DRAGUZET, AMCD SVIGO, Rupa 
  3. DARKO BREZOVEC + ROBERT HELFRIH, Zagreb
  4. PREDRAG VINKOVIĆ + MARIO PERIŠA, AMK - ORT VRBOVEC, Vrbovec
  5. BOŽIDAR HORVAT + PERICA HORVATIĆ, ORC KNEGINEC - Varaždin, Turčin 
  6. ANĐELKO SRABINEC + ANTONIO LENART, AMK - ORT VRBOVEC, Vrbovec 

BRZINAC DO 2000 ccm

  1. ELVIS GALANT + GORAN BLAŠKOVIĆ, AMK NO LIMITS - ISTRA, Pazin
  2. IVAN KALINSKI + IVICA CRNEKOVIĆ, AMK - ORT VRBOVEC, Vrbovec
  3. DALIBOR TROŠT + ALEN TROŠT, AMK NO LIMITS - ISTRA, Pazin
  4. DRAŽEN BOBEK + ŽELJKO TURKOVIĆ, ORC KNEGINEC - Varaždin, Turčin
  5. ZDENKO PTIČEK + TOMISLAV PEK, Hruševec
  6. ŽELJKO KODRIĆ + ŽELJKO RADOVANIĆ, AK BREGANA, Bregana
  7. SAŠA JURA + DARKO BLAŽEKOVIĆ, AMK - ORT VRBOVEC, Vrbovec
  8. PREDRAG VINKOVIĆ + MARIO PERIŠA, AMK - ORT VRBOVEC, Vrbovec
  9. DAMJAN NOVAK + DUBRAVKO VUKELIĆ, AMK NO LIMITS - ISTRA, Pazin

BRZINAC PREKO 2000 ccm

  1. JOSIP RADOVIĆ + LUCA COCCARIELI, KAMO OKO VIDI 4X4, Buzet 
  2. VEDRAN ŠĆULAC + FUNČIĆ, AMK NO LIMITS - ISTRA, Pazin
  3. CVETKO STANIMIROVIĆ + MILENKO KRSTIĆ, Loznica, Srbija
  4. ŽELJKO TEŠIĆ + JELENA SREĆKOVIĆ, EXTREM 015, Loznica, Srbija 
  5. BOŽIDAR HORVAT + PERICA HORVATIĆ, ORC KNEGINEC - Varaždin, Turčin
  6. ŽELJKO ĐURINSKI + MARIO ĐURINSKI, Hruševec
  7. ANĐELKO SRABINEC + ANTONIO LENART, AMK - ORT VRBOVEC, Vrbovec